Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim. Od szkoły podstawowej do klasy maturalnej była uczennicą naszej szkoły, zdobywała wiedzę pod skrzydłami
pani Marty. Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych. Zajęcia z dziećmi są pełne energii
i tanecznych kroków, natomiast z młodzieżą i dorosłymi gier oraz ciekawych tematów. Prywatnie miłośniczka kultury amerykańskiej, filmów Marvela, pasjonatka tańca, podróżowania oraz dobrego jedzenia.

Opinie kursantów

Pani Dominika jest wspaniałą nauczycielką, ma dużo cierpliwości do uczniów, jest kompetentna, uśmiechnięta, chętnie odpowiada na wszelkie pytania rodziców, informuje nas o wszystkim na bieżąco. Jej zajęcia są zawsze profesjonalnie przygotowane i prowadzone.

Moja córka bardzo lubi zajęcia u pani Dominiki, chętnie na nie chodzi i wraca zawsze szczęśliwa. Zajęcia dla najmłodszych są zróżnicowane, pełne zabawy połączonej z nauką angielskiego. Szczerze polecam.

Nie używałam angielskiego przez wiele lat. Dzięki kursowi u pani Dominiki przypomniałam sobie podstawy w bardzo ciekawy i efektywny sposób. Zajęcia są prowadzone naprawdę oryginalnie i skutecznie.