Dyplomowany nauczyciel wczesnej edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe Wczesne nauczanie języka angielskiego w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka. Jednak w sercu nauczyciel przedszkolny. Na jej zajęciach nigdy nie jest nudno, za to jest głośno oraz aktywnie, bo wyznaje zasadę, że nauka, to przede wszystkim dobra zabawa! To dzięki emocjom i zaangażowaniu najwięcej zapamiętujemy. Świeżo upieczona mama. Od niedawna miłośniczka ogrodnictwa, od zawsze miłośniczka musicali, fanka fantasy i sci-fi. Potrafi zaimponować podopiecznym znajomością postaci ze Star Wars i imion wszystkich księżniczek Disneya .

Opinie kursantów

Pani Kasia to wspaniała nauczycielka, która jest zawsze zaangażowana w prowadzenie zajęć. Ma świetny kontakt z dziećmi, dzięki czemu czują się one na lekcjach pewnie i bezpiecznie.

Jesteśmy zachwyceni zajęciami u pani Kasi, nasze dziecko szybko poszerza zakres słówek. Z chęcią i  uśmiechem chodzi na angielski. A to dla nas - rodziców jest bardzo ważne. 

Pani Kasia jest pełna energii. Cała rodzina nuci angielskie piosenki z Jej zajęć. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę!