Życzliwa atmosfera na zajęciach w połączeniu z efektywnymi metodami nauczania wprowadza uczniów w meandry języka angielskiego od poziomu początkującego w górę. Podczas 90 minutowych zajęć pracujemy nad wszystkimi sprawnościami językowymi: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie, tym samym zwiększając płynność i poprawność komunikacji. To sprawia, że nasi uczniowie cieszą się wysokim poziomem znajomości języka, osiągając sukces zarówno na egzaminach państwowych jak i międzynarodowych.

Celem kursu jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku angielskim. Zrozumiesz gramatykę i będziesz się nią swobodnie posługiwać. Nauczysz się pisać, a także czytać i słuchać ze zrozumieniem w języku obcym. Dzięki pracy w grupie nauczysz się swobodnie mówić w języku angielskim, wzbogacisz słownictwo i nabierzesz pewności siebie. Kurs przygotowuje również do egzaminów maturalnych. 

Naszym dorosłym kursantom proponujemy naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Na zajęciach rozszerzysz słownictwo i struktury gramatyczne, które umożliwią swobodną komunikację w języku angielskim. Dodatkowo dzięki naszemu kursowi nauczycie się jak przygotować dokumenty aplikacyjne. Wiele firm wymaga dostarczenia CV w języku angielskim. Wiele firm nie wymaga doświadczenia, a znajomości języka angielskiego – najczęściej na poziomie średniozaawansowanym. Nasz kurs jest także świetną okazją, aby zdobyć wymarzoną pracę, przełamać barierę językową i szlifować swój angielski w przyjaznej, małej grupie prowadzoną przez osobę wykwalifikowaną. 

 

  • przyjazna atmosfera,
  • tematyka zajęć dostosowana do wieku,
  • zajęcia w grupach,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • realizacja i poszerzanie podstawy programowej,
  • polubisz język angielski,
  • zainteresowanie kulturą anglojęzyczną.
 
 

Przed przystąpieniem do kursu kandydaci muszą przejść test oraz rozmowę sprawdzające ich umiejętności.

Kurs języka angielskiego obejmuje 65 spotkań w układzie 2 x w tygodniu po 90 min. 

Zajęcia dla młodzieży są od VII klasy wzwyż.

Cena: 1830 zł –  I rata 210 zł, rata II-X 180 zł

One Reply to “Młodzież i dorośli”

Comments are closed.